Designed by Delvis Studio, this Coffee Tables piece reflects a sculptural approach to contemporary design. Produced as Limited Edition, it reflects a balance between function, materiality, and artistic expression.
Sisine Mare Coffee Table by Delvis Unlimited
SECURE PAYMENT
WORLDWIDE SHIPPING
AUTHENTICITY
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 cm |
| Designers | |
| Color | |
| Dimensions (CM) | รธ 60 x 30 cm |
| Dimensions (Inches) | รธ 23.6 x 11.8 in |
| Materials | Stainless steel, resin. |
| Edition | Limited Edition |
| Lead time | 7-8 Weeks |
| Additional Information | Made to order creations can be done: please contact us for any request. |



















