Additional information
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43.1 × 43.1 × 53.3 cm |
| Designers | |
| Title | Glass Methodology |
| Dimensions (CM) | 43.1 x 43.1 x 53.3 cm |
| Dimensions (Inches) | 17 x 17 x 21 in |
| Materials | |
| Edition | Limited Edition of 25 |
| Lead time | 7-8 Weeks |
| Additional Information | Made to order creations can be done: please contact us for any request. |



















