Additional information
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 cm |
| Designers | |
| Dimensions (CM) | ø 60 x 30 cm |
| Dimensions (Inches) | ø 23.6 x 11.8 in |
| Materials | Stainless steel, resin. |
| Edition | Limited Edition |
| Lead time | 7-8 Weeks |
| Additional Information | Made to order creations can be done: please contact us for any request. |

































