Designed by Andres Monnier, this Mirrors piece is crafted in Mirror and Stone. It reflects a balance between function, materiality, and artistic expression.
Narciso Uno Mirror by Andres Monnier
SECURE PAYMENT
WORLDWIDE SHIPPING
AUTHENTICITY
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 30 × 190 cm |
| Designers | |
| Color | |
| Title | Narciso |
| Dimensions (CM) | 30 x 60 x 180 cm |
| Dimensions (Inches) | 11.8 x 23.6 x 70.8 in |
| Materials | |
| Edition | Limited Edition |
| Lead time | 7-8 Weeks |
| Additional Information | Made to order creations can be done: please contact us for any request. |






















